2006 yılında Sağlık İl Müdürlüğü Otomasyon Sistem Kurulum Ekibi ve bilişim sektöründe hizmet vererek başladığımız hizmetlerimize 2008 yılından itibaren Yıldıran Bilgisayar olarak halen devam etmeyiz. Kumluca’da faaliyet gösteren firmamız Donanım, Danışmanlık, Teknik servis ve bakım, notebook (Laptop,Dizüstü) tamir/onarım, Kartuş toner dolumu, Server yönetimi, Şirket içi yazılım programları, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı ve network kurulumu E-ticaret siteleri vb. hizmetleri ile büyük projelerde çalışma imkanı buldu.

Günden güne artan müşterilerimizin bilişim danışmanlık memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında çözüm anlayışını yerine getiriyor ve müşterilerimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu çok iyi anlıyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz.

HEDEFİMİZ Büyük ve Küçük ölçekli bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak.

VİZYONUMUZ Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri web siteleri tasarlamak.